Grzenio Bus

Opinie (93) + dodaj opinię

Dane przewoźnika

Kusocińskiego 10
21-560 Międzyrzec Podlaski

tel: 665 240 999

Obsługiwane trasy

Przez: Milanów - Rudno - Komarówka Podlaska - Żelizna - Kwasówka - Drelów - Zahajki - Międzyrzec Podlaski - Krzesk-Królowa Niwa - Zbuczyn - Siedlce
Przez: Sławacinek Stary - Slawacinek Nowy - Styrzyniec - Woroniec - Rogoźniczka - Rogoźnica - Wysokie
Przez: Kożuszki - Łuniew - Krzewica - Krzymoszyce - Wólka Krzymowska - Pościsze
1+2 = Ocena przewoźnika:
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-08-18 23:24:12
Ciekawe co tu jest nieprawda to że kierowca jest po podstawowce i ciekawe czy znasz całą prawdę o nim bo ma dużo do ukrycia co mozna udowodnić publicznie a od firmy to się odczep bo grzenio nie dorasta do pięt dając przykład wozac ludzi bez uprawnień o czym mówią jego nawet kierowcy
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-07-27 19:04:10
Niech lepiej była żona zajmie się swoimi sprawami a nie zatruwa ludziom życie, ile trzeba mieć w sobie jadu żeby robić takie rzeczy. Poza tym to już się robi śmieszne że kierowca z Jurbatoma opowiada brednie które ona sobie wymyśliła ludziom dookoła, inni kierowcy się z nich już tylko śmieją bo wiedzą co jest grane i jedyne co im pozostało to mścić się w internecie bo może ktoś się jeszcze nabierze. A właścicielowi Jurbatoma współczuję serdecznie pracowników bez grama kultury i rozumu oraz zamieszania dobrego imienia firmy w głupie prywatne intrygi pracowników. Aha i jeszcze jedno uważajcie państwo szczególnie kierowcy bo nagrywają swoich "kolegów" po fachu i podają na policję. I pamiętajcie! Dzisiaj nikt w internecie nie jest anonimowy! :)
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-07-13 20:27:08
Była żona dawno go powinna kopnąć w dupe takiego podrywacza .Ludzie nie wszyscy wiedzą że powinni otrzymać bilet bo wyrazie wypadku nie będzie im przysługiwać ubezpieczenie
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-06-27 09:08:28
Chyba byłej żonie się nudzi :D
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-06-16 21:59:56
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Zgadzam się ,ten młody kierowca flirtuje z młodymi dziewczynami zamiast zająć się pracą.Nie dziwię się że żona go rzuciła i nie życzę żadnej takiego faceta.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-06-15 07:24:05
Ostatnio jechałam to dostałam bilet ulgowy a zaacilam za cały i do tego kierowca natrętne zaczepial mnie cały czas
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-06-14 11:31:52
Witam czy ma ktoś aktualny numer do przewoźnika?
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2017-06-05 00:14:18
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nierzetelne przewoźnik busy psujace się,można nie dojechać do celu kierowcy nie uprzejmi .nie wydający biletów biorąc pieniądze
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-07-29 18:04:15
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nie polecam, czekam az inni przewoźnicy ich wygryza, poziom kultury właściciela= poniżej krytyki, ma sie za pana i władce? dzięki klientom ma za co jeść więc niech sie troche szacunku nauczy.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-03-24 16:53:00
Widzę, że jest Pani "Panią Słoikową" :) Jakby chciała Pani zauważyć, nie narzekam ogólnie na GRZENIOBUSA tylko na jednego kierowcę, o którym inni podróżnicy mają podobne zdanie. Co do bagażu, nie chodziło mi tu o torebkę dużych rozmiarów tylko taką, którą trzyma się na kolanach. Może i Pani nosi wszystko w kieszeniach, bo czego spodziewać się po "wielkomiastowych ważniakach z pipidówka :)". Szanowna Pani nauczycielko... Skoro naprawdę Pani nią jest, nie powinno to robić różnicy czy wypowiedź jest postem lub opinią i powinno się pielęgnować nasz piękny język, w każdej sposobności, ale widocznie poziom nauczania i wykształcenia nauczycieli w małych miasteczkach sięga dna, skoro nawet nauczycielka, wykształcona przypuszczam, nie zwraca uwagi na sposób wyrażania się.Przypuszczam, że jest Pani osobą, która posiada wiele kompleksów. Stara się Pani dowartościować, krytykując moją poprzednią wypowiedź. Zakładam, że nie posiada Pani wystarczających kwalifikacji, aby twierdzić, iż mam urojenia i powinnam udać się do psychiatry. To, że Pani taka sytuacja się nie przytrafiła, nie znaczy, że nie miała miejsca. Ale Pani Ważna wie wszystko najlepiej :) Również serdecznie pozdrawiam i obawiam się, że nie jest to strona, która służy krytykowaniu innych użytkowników, tylko ogólnemu ocenianiu przewoźnika. Dlatego niech Pani zastanowi się nad tym czy Pani uwagi mają jakikolwiek sens.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-03-23 20:57:36
Idą święta no cóż czas wracać do domu. Po Polsce jeździ ogólnie się dobrze przewoźników ogrom jest więc w czym wybierać trochę dziwię się 'stałej klientce" co do toku jej rozumowania. Droga Pani już tylko chyba w Indiach zabiera się kozy i krowy do autobusu a bagażnik jest właśnie od tego aby wozić w nim bagaż, no chyba że właśnie takie baby jak Pani z cennym damskim dorobkiem w torebce może powinny pomyśleć o pojeździe taxi tam kierowca będzie całował po rączce. Osobiście lubię podróżować w autobusie z ludźmi a nie ich bagażami, nie potykając się o nie w przejściu i nie patrząc na bagaż który zajmuje miejsce kiedy ja muszę stać. Proponuję aby szanowna klientka kupiła sobie autobus i spróbowała biznesu a potem wydawała jakiekolwiek opinie. Zapraszam do Polskiego Busa tam szybciutko wybiją Pani z głowy głupoty o których Pani pisze, argumentując "jedzie Pani czy nie bo trzyma Pani miejsce". Sama osobiście jestem nauczycielką języka Polskiego i powiem Pani że interpunkcja w postach czy opisach to abstrakcja więc jeżeli chce się Pani podzielić lub używać gramatyki lub interpunkcji to odsyłam do literatury proszę zająć się pisaniem wierszy lub poezji. Jestem klientką korzystam z GRZENIOBUSA czasem jestem zadowolona czasem nie ale to moja sprawa a jeżeli chodzi o awantury przepraszam ale jeżeli dochodzi do takich scen proszę zmienić przewoźnika szkoda Pani nerwów zresztą chyba cierpi Pani na urojenia bo nigdy nie widziałam aby do czegoś takiego dochodziło w autobusach tego przewoźnika proponuję wizytę u psychiatry. Pozdrawiam
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-03-23 17:48:22
To, że Pan nie rozumie to tylko i wyłącznie Pana problem. Możliwe, że mi się wydaje, ale czy Pan Zorro nie jest przypadkiem samym właścicielem, i którym jest tu mowa? Pan właściciel przewrażliwiony jest na punkcie bagażu. Jasne jest, że duże bagaże muszą być przewożone w bagażniku, ale jeżeli chodzi o damską torebkę z wartościowymi rzeczami, nie popadajmy w przesadę. Potrafi on zrobić o to awanturę. Pozatym proszę spojrzeć na stosunek do ludzi, do pasażerów. Jego wypowiedzi są chamskie, nieuprzejme i poprostu niekulturalne. Nie ma się co dziwić innym kierowcom, że sami pozwalają sobie na taki stosunek do pasażerów skoro za przykład do naśladowania mają niewychowanego buraka.A Panu radzę popracować nad gramatyką i interpunkcją, chyba że nie chce być Pan brany na poważnie ;)
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-03-15 21:54:32
"reguły i zasady" ? wyrwane z kosmosu ? nie rozumiem, czy może ktoś podać przykład....każdy przewoźnik ma swoje zasady.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-03-15 18:53:51
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Zgodzę się z Państwem jeżeli chodzi o właściciela/szefa. Jego "reguły i zasady" są naprawdę niczym wyrwane z kosmosu. Nie zgodzę się z Państwem jednak, jeżeli chodzi o pozostałych kierowców. Są to naprawę bardzo mili i pomocni ludzie. Każdy człowiek może mieć zły dzień i mimo szczerych chęci bycia miłym, trudno jest ukryć i zdusić zdenerwowanie. Jest to kwestia bycia wyrozumiałym. Czasem należy schować dumę do kieszeni i spróbować zrozumieć drugą osobę. Jestem stałą pasażerką Grzenio Busa i nie jestem w stanie powiedzieć na kierowców złego słowa ( z wyjątkiem właściciela - maminsynka). Jeżeli zdecydujecie się Państwo na napisanie skargi, niech będzie ona oparta na jakiejkolwiek poważnej podstawie, a nie na błachostce.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-02-25 21:57:05
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Przewoźnik cienki jak dupa węża! Odradzam! Lepiej iść z buta niż jechać z grzeniem! #NAJGORZEJ
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-02-25 21:38:50
Nie wiem jak przebiega rekrutacja do tej firmy, ale zapewne oprócz prawa jazdy wymagane jest prostackie zachownie i burackie usposobienie. Absolutnie nie polecam! Nie rozumiem jakim cudem uchowal się ten przewoźnik, w dobie zabiegania o klientów. Myślę, że gdyby zaistniała jakaś konkurencja kierowcy z grzenia jezdziliby sami.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-02-25 21:18:29
Ten przewoźnik to jakieś nieporozumienie!!!!! Kierowca nie potrafił wycofać biletu więc w konsekwencji zapłaciłam podwójnie i powiedział że ''nie jest matką Teresa i co ma teraz zrobić z tym biletem ..zjeść? ?'' Zero kultury. Nie polecam !!!!wręcz odradzam !!!wręcz skali od 1 do 10 ? 0 !!!!
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-02-02 12:41:04
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kierowcy w miarę porządni, ale właściciel - bez kultury
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2016-01-06 14:32:31
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nie polecam, gdybym nie musiał, nie jeździłbym. Czasami właściciel robi za kierowce to poziom kultury sięga dna. Wymyśla jakieś dziwne zasady i egzekwuje je pod pretekstem wezwania policji, burak i tyle, mam nadzieję ze pojawi się inny przewoźnik a on pójdzie z torbami.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-11-28 07:51:52
Jadę już godzinę, a ogrzewanie człowiek zostawił chyba ma początkowym przystanku w Parczewie, myślę że podróżujący zrozumie - gdy otwierane są drzwi gdy ktoś wchodzi to nie ma różnicy, bo pizdzi zimnem wszędzie. Pod tym względem nie polecam.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-10-28 11:32:20
Kierowca bardzo niemiły, nie potrafił Milo sprzedać bilet osobie niepełnosprawnej z pierwszą grupa. Brak kultury i wyrozumiałość kierowcy była porażka na całej linii. Kierowca powinien szanować klienta!
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-09-13 20:58:16
rezerwacja nie warta swieczki, na miejscu okazało sie że nie było juz miejsc skutkiem czego kobieta w piatym miesiacu ciazy musiała jechać na stojąco ponad 150 km
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-03-11 11:17:05
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
mała poprawka: 665240999, 664280076 i 660086650 :)
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-03-11 11:15:13
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
kiedyś na ich stronie podano takie kontakty:665 240 999664 280 076 i 660 086 650
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-03-11 11:07:37
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Do "ooli" - kursy tego busa bez problemu znajdziesz. Wystarczy wpisać Parczew - Warszawa (lub odwrotnie), wejść na stronę e-podróżnik, podać konkretny dzień i masz połączenia.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-03-07 20:43:33
telefon do Grzeniobus Parczew: 664280076
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-03-07 20:40:30
Strona była, ale znikła...
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-02-28 12:52:10
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kiedy w tym cholernym internecie pojawi się jakikolwiek rozkład tego busa?
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Grzenio Bus • 2015-02-16 13:30:23
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
brak kontaktu tel.