Luna Trans

Opinie (3) + dodaj opinię

Dane przewoźnika

Podwisłocze 32a/17
35-309 Rzeszów

tel: (17) 852 91 94

Obsługiwane trasy

Przez: Miłocin - Zaczernie - Rudna Mała - Głogów Małopolski - Widełka - Kupno - Kolbuszowa - Cmolas - Hadykówka - Komorów - Majdan Królewski - Nowa Dęba - Tarnowska Wola - Jadachy - Chmielów - Tarnobrzeg - Nagnajów - Łążek - Łoniów - Trzebiesławice - Sulisławice - Wólka Gieraszowska - Klimontów - Lipnik - Wlostów - Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Kunów - Młynek - Lubienia - Iłża - Radom - Głuchów - Tarczyn - Grzędy - Mroków - Wólka Kosowska - Magdalenka - Janki - Raszyn
5+7 = Ocena przewoźnika:
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Luna Trans • 2017-12-29 11:30:32
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Szczerze nie polecam - patrzą na pasażerów wyłącznie przez pryzmat pieniędzy, stwarzają ogromne problemy przy próbie przebookowania biletu, nie ma możliwości zmiany godziny przejazdu (należy kupić kolejny bilet), podczas rezerwacji przez internet zdarzają się błędy systemu (bilet przychodzi z opóźnieniem), po czym należy ponownie dokonać zakupu u kierowcy, a i tak cała wina zrzucana jest na klienta, jakość pojazdów pozostawia wiele do życzenia (niesprawne pasy, wypadające fotele), niektórzy kierowcy lekceważąco podchodzą do pasażerów, w przypadku spóźnienia pasażera na dany przejazd i poinformowaniu o chęci zmiany na kolejną godzinę i tak należy ponownie kupić bilet i płacić drugi raz za tą samą usługę, a w przypadku sporych opóźnień w czasie odjazdu ze strony przewoźnika brak jest jakiejkolwiek informacji o wielkości opóźnienia, nie mówiąc już o możliwej formie rekompensaty. Luna Trans nie zasługuje na uwagę, polecam szukać innych, profesjonalnych przewoźników, którzy traktują klienta z należytym szacunkiem, a nie z wyrzutem.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: Luna Trans • 2017-12-16 22:50:33
Dziadowska firma. Choć teoretycznie na stronie istnieje to mejla tam nikt nie obsługuje. Pani przy telefonie jest arogancka, niegrzeczna i zamiast za błąd przeprosić to jak za starych " dobrych" czasów pyskuje i nie słucha. Nie polecam.