taniBUS.com

Opinie (5) + dodaj opinię

Dane przewoźnika

Bobrzyńskiego 21/53
30-348 Kraków

tel: 792 675 792

Obsługiwane trasy

Przez: Połaniec - Sandomierz - Zawichost - Annopol - Kraśnik
1+2 = Ocena przewoźnika:
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: taniBUS.com • 2017-07-15 17:25:02
Szczerze nie polecam. Nie wiem Czy mnie się tak trafiło ale kierowca który dzisiaj jechał kurs z Krakowa do Lublina o godzinie 7.45 okazał się totalnym chamem który burczał na ludzi, nie zabrał kobiety która jechała na pogrzeb brata 9bo nie było miejsca) natomiast znalazło się miejsce dla młodej dziewczyny która się chyba panu spodobała. Nie wspomnę że kierowca chcąc nadrobić czas stracony w korkach wyprzedzał na podwójnej ciągłej, oraz złamał jeszcze kilka innych przepisów kodeksu drogowego, o ograniczeniu prędkości nie wspomnę. Na koniec nie zajechał na przystanek na który miałem wykupiony bilet (galeria Połaniec) bo mu się spieszyło tylko wyrzucił mnie na rynku ponad kilometr dalej z walizką i z dzieckiem, a oczywiście walizkę musiałem wyciągnąć sam bo pan kierowca się nie ruszył. Szczerze nie polecam żałuję że nie nagrałem wyczynów na drodze i nie podesłałem do drogówki.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: taniBUS.com • 2017-05-13 16:18:13
Dlatego wolę jechać z portalu ble ble car,szybko ,bezpiecznie i tanio.
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: taniBUS.com • 2017-03-15 20:34:46
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nie polecam z korzystania z usług tego przewoźnika, to zwykłe WYŁUDZANIE PIENIĘDZY! Kupiłam chłopakowi biletprzez internet podając swoje dane( jako dane kupującego bilet). W formularzu zakupu biletu nie ma informacji,że mają być to dane pasażera. Ponadto już na otrzymanym bilecie nie ma żadnych danych osobowych, więcbilet ten nie jest imienny… To tak jakby kupić w kasie bilet dla innej osoby…Okazało się, że chłopak nie może na tym bilecie pojechać…Musiał zakupić cztery razy droższy bilet u kierowcy… Zwrotu bietu zakupionego przez internet równieżnie otrzymałam mimo, że nie został on wykorzystany.Zdecydowanie NIE POLECAM korzystania z usług tego przewoźnika, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.Już nie wspomne o zawyżonych cenach w porównaniu z innymi przewoźnikami na tej trasie…
Komentarz
dodał opinie o przewoźniuku: taniBUS.com • 2015-09-20 00:57:45
Zostałam bardzo źle potraktowana, bilety kupione przez internet, opłacone z góry, podane wszystkie dane kontaktowe, poprawne. Podróż w jedną stronę bardzo nieprzyjemna i niespokojna, szybka, gwałtowna jazda kierowcy, seksistowskie komentarze do pasażerek, wifi nie działało. Kurs powrotny, mimo posiadanego przeze mnie biletu i braku jakiegokolwiek powiadomienia został odwołany, ponoć z powodu awarii busa, która z opinii innych użytkowników forów jest nadzwyczaj częstym powodem odwoływania kursów, szczególnie tych nocnych lub w mało ruchliwe dni, przypadek? Rozmowa z właścicielem przez infolinię tylko dla ludzi o mocnych nerwach, przestrzegam!