Trasa przejazdu:
Ateny -
Olszanka - Szczepki - Gatne Drugie - Nowinka - Szczebra - Augustów - Białobrzegi - Osowy Grąd - Kolnica - Cisów - Podcisówek - Kamień - Sztabin - Domuraty - Horodnianka - Ostrówek - Grymiaczki - Głęboczyzna - Suchowola - Krzywa - Chodorówka Nowa - Trzyrzecze - Skindzierz - Wysokie - Zagórze - Kumiała - Korycin - Krukowszczyzna - Popiołówka - Stok - Brody - Krasne Folwarczne - Krasne Stare - Rybniki - Katrynka -
Jurowce