Trasa przejazdu:
Biała Druga -
Radomina - Walichnowy - Sokolniki - Tyble - Nowy Ochędzyn - Chobanin - Pieczyska - Wieruszów - Świba - Olszowa - Mianowice - Kępno - Chojęcin-Szum - Bralin - Tabor Wielki - Gola - Słupia pod Bralinem - Syców - Stradomia Wierzchnia - Gaszowice - Ligota Polska -
Poniatowice