Trasa przejazdu:
Białystok -
Osowicze - Jurowce - Katrynka - Rybniki - Krasne Stare - Krasne Folwarczne - Brody - Stok - Popiołówka - Krukowszczyzna - Korycin - Kumiała - Zagórze - Wysokie - Skindzierz - Trzyrzecze - Chodorówka Nowa - Krzywa - Suchowola - Głęboczyzna - Grymiaczki - Ostrówek - Horodnianka -
Domuraty