Trasa przejazdu:
Bielany -
Łomazy - Bordziłówka - Rossosz - Kożanówka - Dubica Górna - Dubica Dolna - Dubica Górna - Dubica Dolna - Wisznice - Horodyszcze - Kudry - Paszenki - Jabłoń - Kolano - Zaniówka - Przewłoka - Parczew - Parczew - Glinny Stok - Augustówka - Siemień - Działyń - Juliopol - Antoniówka - Brzeźnica Leśna - Niedźwiada - Tarło-Kolonia - Pałecznica - Szczekarków -
Lubartów