Trasa przejazdu:
Biernacice -
Ziębice - Nowy Dwór - Henryków - Brukalice - Wadochowice - Kazanów - Szczodrowice - Strzegów - Strzelin - Górzec - Ludów Polski - Świnobród - Borek Strzeliński - Michałowice - Nowojowice - Stary Śleszów - Polakowice - Krajków - Milejowice - Wojkowice - Turów - Łukaszowice - Żerniki Wrocławskie -
Wrocław