Trasa przejazdu:
Biłgoraj -
Gromada - Majdan Gromadzki - Nadrzecze - Korytków Duży - Niemirów - Korytków Mały - Sokołówka - Frampol - Bononia - Goraj - Zagrody - Huta Turobińska - Tarnawa Mała - Guzówka-Kolonia - Nowy Dwór - Dragany - Wysokie - Łosień - Giełczew - Gierniak - Zielona - Boży Dar - Piotrkówek - Piotrków Pierwszy - Piotrków Drugi - Jabłonna Druga - Czerniejów - Głuszczyzna - Mętów - Ćmiłów -
Lublin