Trasa przejazdu:
Boży Dar -
Zielona - Gierniak - Giełczew - Łosień - Wysokie - Dragany - Nowy Dwór - Guzówka - Tarnawa Mała - Huta Turobińska - Zagrody - Goraj - Bononia - Frampol - Sokołówka - Sokołówka-Kolonia - Korytków Mały - Niemirów - Korytków Duży - Nadrzecze - Majdan Gromadzki - Gromada -
Biłgoraj