Trasa przejazdu:
Brudno -
Koczergi - Parczew - Kostry - Milanów - Kostry - Rudno - Rudzieniec - Radcze - Brzozowy Kąt - Polubicze - Dubica Górna - Wisznice - Dubica - Kożanówka - Rossosz - Łomazy - Bielany - Dubów - Lisy - Wólka Plebańska -
Biała Podlaska