Trasa przejazdu:
Czudec -
Glinik Charzewski - Żarnowa - Strzyżów - Dobrzechów - Kożuchów - Kalembina - Wiśniowa - Cieszyna - Frysztak - Twierdza - Lubla - Warzyce - Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Lisówek - Siepietnica - Biecz - Libusza - Klęczany - Zagórzany -
Gorlice