Trasa przejazdu:
Dobrzankowo -
Emowo - Bogate - Szczuki - Węgrzynowo - Młodzianowo - Obiecanowo - Maków Mazowiecki - Chyliny - Ciepielewo - Smrock-Dwór - Stary Szelków - Laski - Boby - Chmielewo - Lipa - Kleszewo - Pułtusk - Kacice - Łubienica - Strzyże - Gzowo - Karniewek - Pogorzelec - Dzierżenin - Klusek - Wierzbica - Serock -
Zegrzynek