Trasa przejazdu:
Głogów Małopolski -
Widełka - Kupno - Kolbuszowa - Cmolas - Hadykówka - Komorów - Majdan Królewski - Nowa Dęba - Tarnowska Wola - Jadachy - Chmielów - Tarnobrzeg - Nagnajów - Łążek - Łoniów - Trzebiesławice - Sulisławice - Wólka Gieraszowska - Klimontów - Lipnik - Wlostów - Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Kunów - Młynek - Lubienia - Iłża - Radom - Głuchów - Tarczyn - Grzędy - Mroków - Wólka Kosowska - Magdalenka - Janki -
Raszyn