Trasa przejazdu:
Głuchy -
Niegów - Fiszor - Lucynów - Tumanek - Rybienko Nowe - Wyszków - Zakręzie - Natalin - Ojcowizna - Trzcianka - Knurowiec - Nowa Wieś - Jegiel - Białebłoto-Kobyla - Blochy - Łączka - Długosiodło - Nowe Bosewo - Małaszek - Plewki - Przedświt - Brudki Stare - Ulasek - Majdan Suski - Jemieliste - Czernie - Ponikiew Mała - Wólka Brzezińska - Goworowo - Pokrzywnica - Żabin - Grabowo - Damięty -
Gierwaty