Trasa przejazdu:
Gorlice -
Zagórzany - Klęczany - Libusza - Biecz - Siepietnica - Lisówek - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło - Warzyce - Lubla - Twierdza - Frysztak - Cieszyna - Wiśniowa - Kalembina - Kożuchów - Dobrzechów - Strzyżów - Żarnowa -
Glinik Charzewski