Trasa przejazdu:
Gruszczyno -
Paplin - Górki Borze - Jaczew - Rowiska - Bednarze - Kąty - Maksymilianów - Myszadła - Wójty - Jadów - Wężówka - Oble - Szewnica - Nowinki - Mokra Wieś - Szymanówek - Postoliska - Jarzębia Łąka - Rysie - Wólka Kozłowska - Kozły - Krusze - Roszczep - Wola Rasztowska -
Słupno