Trasa przejazdu:
Grzybowo -
Dźwirzyno - Rogowo - Mrzeżyno - Pogorzelica - Niechorze - Rewal - Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Nowa Sól - Polkowice - Lubin - Legnica - Jawor - Strzegom - Bolków -
Kamienna Góra