Trasa przejazdu:
Grzybowo -
Dźwirzyno - Rogowo - Mrzeżyno - Trzebiatów - Pogorzelica - Niechorze - Rewal - Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin - Pyrzyce - Lipiany - Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Pniewy - Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wielkopolski - Ostrzeszów - Kępno - Byczyna - Kluczbork -
Opole