Trasa przejazdu:
Inowrocław -
Kruszwica - Chełmce - Radziejów - Piotrków Kujawski - Wierzbinek - Sompolno - Mostki - Dęby Szlacheckie - Koło - Chełmno - Dąbie - Uniejów - Zygry - Szadek - Zduńska Wola - Łask - Buczek - Szczerców - Strzelce Wielkie - Dubidze - Nowa Brzeźnica - Ważne Młyny - Częstochowa - Siewierz -
Katowice