Trasa przejazdu:
Jabłonna Druga -
Piotrków Pierwszy - Piotrków Drugi - Piotrkówek - Boży Dar - Zielona - Gierniak - Giełczew - Łosień - Wysokie - Dragany - Nowy Dwór - Guzówka - Tarnawa Mała - Huta Turobińska - Zagrody - Goraj - Wólka Abramowska - Frampol - Sokołówka - Sokołówka-Kolonia -
Korytków Mały