Trasa przejazdu:
Janów Lubelski -
Borownica - Kolonia Zamek - Modliborzyce - Michałówka - Zarajec - Polichna Druga - Polichna Pierwsza - Podlesie - Stróża - Kraśnik - Rudnik-Kolonia - Zdrapy - Wilkołaz - Kiełczewice Maryjskie - Sobieszczany - Załucze - Niedrzwica Duża - Strzeszkowice Duże - Trojaszkowice -
Zemborzyce