Trasa przejazdu:
Jasień -
Holendry - Samostrzałów - Żydówek - Lipnik - Motkowice - Jakubów - Jasionna - Piaski - Jędrzejów - Łączyn - Diament - Potok Mały - Mierzawa - Ludwinów - Klemencice - Wodzisław - Brzeście - Pękosław - Klimontów - Mstyczów - Przełaj - Łany Średnie - Zabrodzie - Żarnowiec - Wola Libertowska - Kleszczowa - Wierbka - Pilica -
Biskupice