Trasa przejazdu:
Jędrzejów -
Łączyn - Diament - Potok Mały - Mierzawa - Ludwinów - Klemencice - Wodzisław - Brzeście - Pękosław - Klimontów - Mstyczów - Przełaj - Łany Średnie - Zabrodzie - Żarnowiec - Wola Libertowska - Kleszczowa - Wierbka - Pilica - Biskupice -
Giebło