Trasa przejazdu:
Jędrzejów Nowy -
Leonów - Ryczołek - Kałuszyn - Sinołęka - Bojmie - Sionna - Mingosy - Broszków - Gręzów - Nowe Opole - Nowe Iganie - Siedlce - Stok Lacki - Pruszyn-Pieńki - Wyczółki - Pieńki - Mordy - Głuchów - Stara Wieś - Wojnów - Zawady - Płosodrza - Biernaty Średnie - Łosice - Świniarów - Woźniki - Puczyce -
Ostromęczyn