Trasa przejazdu:
Jelenia Góra -
Wleń - Lwówek Śląski - Bolesławiec - Trzebień - Szprotawa - Kożuchów - Nowa Sól - Zielona Góra - Sulechów - Świebodzin - Jordanowo - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski - Barlinek - Pełczyce - Choszczno - Recz - Kalisz Pomorski - Drawsko Pomorskie - Ostrowice - Polczyn-Zdrój - Białogard -
Koszalin