Trasa przejazdu:
Kamień -
Sztabin - Domuraty - Horodnianka - Ostrówek - Grymiaczki - Głęboczyzna - Suchowola - Krzywa - Chodorówka Nowa - Trzyrzecze - Skindzierz - Wysokie - Zagórze - Kumiała - Korycin - Krukowszczyzna - Popiołówka - Stok - Brody - Krasne Folwarczne - Krasne Stare - Rybniki - Katrynka -
Jurowce