Trasa przejazdu:
Katrynka -
Rybniki - Krasne Stare - Krasne Folwarczne - Brody - Stok - Popiołówka - Krukowszczyzna - Korycin - Kumiała - Zagórze - Wysokie - Skindzierz - Trzyrzecze - Chodorówka Nowa - Krzywa - Suchowola - Głęboczyzna - Grymiaczki - Ostrówek - Horodnianka - Domuraty - Sztabin - Kamień - Podcisówek - Cisów - Kolnica - Osowy Grąd - Białobrzegi - Augustów - Szczebra - Nowinka - Gatne Drugie - Szczepki - Olszanka - Ateny -
Płociczno-Tartak