Trasa przejazdu:
Kołobrzeg -
Grzybowo - Dźwirzyno - Rogowo - Mrzeżyno - Trzebiatów - Pogorzelica - Niechorze - Rewal - Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin - Pyrzyce - Lipiany - Gorzów Wielkopolski -
Skwierzyna