Trasa przejazdu:
Kraśnik -
Spławy Pierwsze - Spławy Drugie - Kowalin - Olbięcin - Trzydnik Duży-Kolonia - Trzydnik Duży - Wola Trzydnicka - Węglinek - Węglin - Zdziechowice Pierwsze - Zdziechowice Drugie - Zaklików - Lipa - Dąbrowa Rzeczycka - Rzeczyca Okrągła - Rzeczyca Długa - Brandwica -
Stalowa Wola