Trasa przejazdu:
Krotoszyn -
Bożacin - Wolenice - Czarny Sad - Lipowiec - Koźmin Wielkopolski - Walków - Golina - Jarocin - Cielcza - Mieszków - Wolica Pusta - Klęka - Nowe Miasto - Krzykosy - Murzynowo Leśne - Brodowo - Środa Wielkopolska - Koszuty -
Poznań