Trasa przejazdu:
Łatanice -
Wiślica - Stawiszyce - Krzyż - Broniszów - Kazimierza Wielka - Cudzynowice - Topola - Sielec Biskupi - Skalbmierz - Drożejowice - Działoszyce - Płużki - Słaboszów - Ilkowice - Janowice - Kalina Wielka - Miechów - Maków - Szreniawa - Lgota Wielka - Wierzchowisko - Wolbrom - Gołaczewy -
Olkusz