Trasa przejazdu:
Lisy -
Dubów - Bielany - Łomazy - Bordziłówka - Rossosz - Kożanówka - Dubica Górna - Dubica Dolna - Dubica Górna - Dubica Dolna - Wisznice - Horodyszcze - Kudry - Paszenki - Jabłoń - Kolano - Zaniówka - Przewłoka - Parczew - Parczew - Glinny Stok - Augustówka - Siemień - Działyń - Juliopol - Antoniówka - Brzeźnica Leśna -
Niedźwiada