Trasa przejazdu:
Łodziska -
Szwendrowy Most - Antonie - Zabrodzie - Ostrołęka - Grabowo - Olszewo-Borki - Kordowo - Nożewo - Dobrołęka - Żerań Duży - Żeran Mały - Kołaki - Sadykierz - Młynarze - Sieluń - Dyszobaba - Różan - Chrzanowo - Łaś - Rostki - Szelków - Laski - Boby -
Chmielewo