Trasa przejazdu:
Lwówek Śląski -
Bolesławiec - Chojnów - Legnica - Lubin - Polkowice - Nowa Sól - Międzyzdroje - Wisełka - Międzywodzie - Dziwnów - Dziwnówek - Łukęcin - Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Mrzeżyno - Rogowo - Dźwirzyno - Grzybowo - Kołobrzeg - Sianożęty - Ustronie Morskie - Sarbinowo - Chłopy - Mielno -
Unieście