Trasa przejazdu:
Marcinkowo -
Bagienice - Nowe Bagienice - Sorkwity - Nibork - Kozarek Wielki - Kamionka - Borki Wielkie - Parleza Mała - Parleza Wielka - Biskupiec - Rzeck - Nowe Marcinkowo - Kojtryny - Kromerowo - Ramsowo - Dobrąg - Czerwony Bór - Ruszajny - Barczewo - Łęgajny -
Kaplityny