Trasa przejazdu:
Michałowice -
Wola Więcławska - Widoma - Wesoła - Słomniki - Prandocin - Wężerów - Wielki Dół - Miechów - Antolka - Książ Wielki - Zygmuntów - Wielka Wieś - Książ Mały - Książ Mały-Kolonia - Zaryszyn - Wola Knyszyńska - Stępocice - Lipówka - Sady - Tomaszów - Góry - Michałów - Skrzypiów -
Pińczów