Trasa przejazdu:
Mitręga -
Ogrodzieniec - Podzamcze - Giebło - Biskupice - Pilica - Wierbka - Kleszczowa - Wola Libertowska - Żarnowiec - Zabrodzie - Łany Średnie - Przełaj - Mstyczów - Klimontów - Pękosław - Brzeście - Wodzisław - Klemencice - Ludwinów - Mierzawa - Potok Mały - Diament - Łączyn - Jędrzejów - Piaski - Jasionna - Jakubów - Motkowice - Lipnik - Żydówek - Samostrzałów -
Holendry