Trasa przejazdu:
Mitręga -
Ogrodzieniec - Podzamcze - Giebło - Biskupice - Pilica - Wierbka - Kleszczowa - Wola Libertowska - Żarnowiec - Zabrodzie - Łany Średnie - Przełaj - Mstyczów - Klimontów - Pękosław - Brzeście - Wodzisław - Klemencice -
Ludwinów