Trasa przejazdu:
Mnichów -
Jędrzejów - Sudół - Prząsław - Cierno-Żabieniec - Zdanowice - Nagłowice - Ślęcin - Jaronowice - Chlewice - Moskorzew - Goleniowy - Szczekociny - Bonowice - Grabiec - Zawada Pilicka - Pradła - Kroczyce - Zawiercie - Poręba - Będzin - Sosnowiec -
Katowice