Trasa przejazdu:
Motkowice -
Jakubów - Jasionna - Piaski - Jędrzejów - Łączyn - Diament - Potok Mały - Mierzawa - Ludwinów - Klemencice - Wodzisław - Brzeście - Pękosław - Klimontów - Mstyczów - Przełaj - Łany Średnie - Zabrodzie - Żarnowiec - Wola Libertowska - Kleszczowa -
Wierbka