Trasa przejazdu:
Nagnajów -
Łążek - Łoniów - Trzebiesławice - Sulisławice - Wólka Gieraszowska - Klimontów - Lipnik - Wlostów - Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Kunów - Młynek - Lubienia - Iłża - Radom - Głuchów - Tarczyn - Grzędy - Mroków - Wólka Kosowska - Magdalenka - Janki -
Raszyn