Trasa przejazdu:
Niechorze -
Rewal - Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin - Pyrzyce - Lipiany - Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Pniewy - Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wielkopolski -
Ostrzeszów