Trasa przejazdu:
Niegowonice -
Mitręga - Ogrodzieniec - Podzamcze - Giebło - Biskupice - Pilica - Wierbka - Kleszczowa - Wola Libertowska - Żarnowiec - Zabrodzie - Łany Średnie - Przełaj - Mstyczów - Klimontów - Pękosław - Brzeście - Wodzisław - Klemencice - Ludwinów - Mierzawa - Potok Mały -
Diament