Trasa przejazdu:
Nikutowo -
Mrągowo - Marcinkowo - Bagienice - Nowe Bagienice - Sorkwity - Nibork - Kozarek Wielki - Kamionka - Borki Wielkie - Parleza Mała - Parleza Wielka - Biskupiec - Rzeck - Nowe Marcinkowo - Kojtryny - Kromerowo - Ramsowo - Dobrąg -
Czerwony Bór