Trasa przejazdu:
Olbięcin -
Trzydnik Duży-Kolonia - Trzydnik Duży - Wola Trzydnicka - Węglinek - Węglin - Zdziechowice Pierwsze - Zdziechowice Drugie - Zaklików - Lipa - Dąbrowa Rzeczycka - Rzeczyca Okrągła - Rzeczyca Długa - Brandwica -
Stalowa Wola