Trasa przejazdu:
Osowicze -
Jurowce - Katrynka - Rybniki - Krasne Stare - Krasne Folwarczne - Brody - Stok - Popiołówka - Krukowszczyzna - Korycin - Kumiała - Zagórze - Wysokie - Skindzierz - Trzyrzecze - Chodorówka Nowa - Krzywa - Suchowola -
Głęboczyzna