Trasa przejazdu:
Ossala -
Strużki - Luszyca - Połaniec - Rudniki - Niedziałki - Szczeka - Kłoda - Rytwiany - Staszów - Wólka Żabna - Czernica - Wola Osowa - Chańcza - Raków - Dębno - Głuchów-Lasy - Wólka Pokłonna - Ociesęki - Nowa Huta - Cisów - Niwy - Daleszyce - Słopiec - Borków - Marzysz - Suków -
Kielce