Trasa przejazdu:
Ostrów Wielkopolski -
Pleszew - Jarocin - Środa Wielkopolska - Poznań - Pniewy - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski - Lipiany - Pyrzyce - Szczecin - Świnoujście - Międzyzdroje - Wisełka - Międzywodzie - Dziwnów - Dziwnówek - Łukęcin - Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz -
Rewal