Trasa przejazdu:
Pasturka -
Bogucice - Marzęcin - Kostki Duże - Oleszki - Wełecz - Busko-Zdrój - Wiślica - Koniecmosty - Stawiszyce - Krzyż - Gabułtów - Jakuszowice - Kazimierza Wielka - Donosy - Kamieńczyce - Boronice - Ostrów - Klimontów - Opatkowice - Proszowice - Szklana - Posądza - Łyszkowice - Biórków Mały - Zielona - Pietrzejowice - Kocmyrzów - Prusy -
Kraków